Vienotības piedāvājums Rīgai ir viskvalitatīvākais

Noskaidroti ‘Delfi’ rīkoto Rīgas mēra ‘aklo vēlēšanu’ uzvarētāji. Delfi.lv

Pirms 1. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām ziņu portāls “Delfi.lv” rīkoja Rīgas domes “aklās vēlēšanas”, kurās piedāvāja lasītājiem balsot par populārāko partiju piedāvātajiem risinājumiem trīs problēmām, kas iepriekš speciālā aptaujā tika atzītas par aktuālākajām, nezinot, kura partija kuru risinājumu piedāvā.

Šīs problēmas bija:

  1. Pieaugošie apkures rēķini.
  2. Grūti izbraucami un sen neremontēti iekšpagalmi un citas brauktuves.
  3. Korupcija pašvaldības darbā.

No piedāvātajiem risinājumiem ielu un iekšpagalmu sakārtošanai 32,1% balsotāju par labāko atzina Vienotības piedāvājumu, savukārt korupcijas novēršanā vienādu balsotāju atbalstu (23,8%) guvuši Vienotības un Latvijas Zemnieku savienības piedāvājumi. Vienīgi apkures rēķinu problēmai par labāku nekā Vienotības “aklo vēlēšanu” dalībnieki uzskatījuši Latvijas Zemnieku savienības piedāvājumu.

Taču Vienotība piedāvā racionālus, pārdomātus un ilgtspējīgus risinājumus daudzām svarīgām Rīgas un rīdzinieku problēmām, ar kuriem vari iepazīties šeit. Tos izstrādājuši Vienotībā apvienojušies dažādu nozaru speciālisti vairāk kā pusgadu ilgās mērķtiecīgās diskusijās, kurās tika iesaistīti arī ar partiju nesaistīti attiecīgo nozaru speciālisti.

Noskaidroti ‘Delfi’ rīkoto Rīgas mēra ‘aklo vēlēšanu’ uzvarētāji – DELFI.

Šis ieraksts tika publicēts I. Gudra un eiropeiska ekonomika, II. Taisnīgums un drošība, III. Iekļaujoša izaugsme ar birkām , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.