Pēdējās pārdomas pirms vēlēšanām

16. sep 2011 14:07

Rīt, 17.septembrī, beidot ir 11. Saeimas vēlēšanas. Diena, kad mums katram būs iespēja paust savu viedokli par to, kā turpmāk jāattīstās mūsu valstij.

Iepriekšējos divos mēnešos uzklausījām partiju un kandidātu piedāvājumu. Pieredzējām arī melnā PR kampaņas, ko pret konkurentiem vērsa politiķi, kuriem piedāvājuma nav. Šodien, kad, pateicoties likumam, neviens ar aģitāciju neuzbāžas, var pārdomāt – par ko balsot?
Tiem, kuri domā, ka balsot nav vērts, ka tāpat neko nevar mainīt, vai kādas citas muļķības, iesaku noskatīties šos divus video:
youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vnBsdfbH8Kk
youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=mm6oBc3NP9s
Kad ir skaidrs, ka uz vēlēšanām tomēr jāiet, jāsaprot arī, ka ir svarīgi balsot gudri, lai veidotu Latviju tādu, kādu to vēlamies:
youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ExdKZYMNyjQ
Ja iepriekš neesat pievērsuši uzmanību politiskajai informācijai, vislabāk ar partijām un kandidātiem var iepazīties politiķu-vēlētāju saziņas portālā ” GudrāsGalvas.lv”.

Pie reizes vēlos arī pateikties Sociālo Reformu biedrībai par pausto atbalstu manai kandidatūrai! Atbildot uz biedrības jautājumiem, iespaids par to man bija, ka tā kareivīgi stāv savās pozīcijās un kandidātus, kuru viedoklis nepatīk, neatbalstīs un, iespējams, aicinās svītrot. Tomēr redzams, ka tai ir svarīgi arī tas, lai kandidāts būtu atvērts sarunai, kaut arī viedoklis nesakrīt ar biedrības, un tam es pilnībā piekrītu!
Novēlu rīt doties uz vēlēšanu iecirkni ar skaidru izvēli!

Šis ieraksts tika publicēts Arhīvs ar birkām , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.