Par mani

12. Saeimas vēlēšanu publicitātes foto. 2014. gada 25. jūlijs, Jaunmoku pils

Sveicināts, cienījamais apmeklētāj!

Es, šī bloga autors Krišjānis Liepiņš, esmu jauns un mērķtiecīgs cilvēks, studēju izglītības zinātnes Latvijas Universitātē, esmu partijas „Vienotība” biedrs un no tās saraksta esmu kandidējis 11. un 12. Saeimas vēlēšanās, kā arī plānoju kandidēt 13. Saeimas vēlēšanās.

Es Latvijas Universitātē esmu ieguvis izglītības bakalaura grādu pedagoģijā, tur arī turpinu studijas Izglītības zinātņu maģistra studiju programmā un šobrīd rakstu maģistra darbu par skolēnu pašpārvalžu lomu pilsoniskajā izglītībā. Tā mērķis ir noskaidrot, vai skolēnu pašpārvaldes veic pilsoniskās izglītības funkcijas.

Es kopš 2002. gada strādāju biedrībā Bērnu Vides skola, kas ir nevalstiska organizācija un strādā vides izglītības jomā. Tās darbs tiek organizēts projektu veidā.

Šobrīd es strādāju divos projektos:

  • Iedvesmot skolēnus dabaszinātnēm, kurā sadarbībā ar kolēģiem no 7 citām Eiropas Savienības valstīm meklējam labākos veidus, kā dabaszinātņu mācīšanos padarīt aizraujošu ikvienam skolēnam;
  • Zaļākai uzņēmējdarbībai Eiropā (Green Entrepreneurs Europe), Erasmus+ programmas atbalstīts projekts, kura mērķis ir aktualizēt zaļās ekonomikas idejas un veicināt uzņēmējdarbību, kas radītu jaunas darba vietas un atveseļotu vidi.

Es politikā iesaistījos 2009. gada nogalē, kad pēc „treknajiem gadiem” bija sākusies ekonomiskā krīze, lai mainītu to, kas esošajā politiskajā situācijā mani neapmierina. Sapratu, ka, ja sēdēšu uz dīvāna un nepiedalīšos, nekas nemainīsies.

Esmu partijas “Vienotība” biedrs tādēļ, ka atbalstu tās vērtības un to veido kompetentākie Latvijas politikā sastopamie cilvēki.

Šo blogu veidoju tādēļ, ka ticu – komunikācija ar sabiedrību ir viena no būtiskākajām politiķa darba sastāvdaļām. Un tam arī domāts šis blogs – tā ir vieta, kur diskutēt ar Tevi par lietām, kas man un, ceru, arī Tev ir svarīgas. Aicinu izteikt savu viedokli un diskutēt, ievērojot pieklājības un gaumes robežas. Komentārus moderēju, apstiprinu visus, kas nesatur:

  • personas cieņu aizskarošus izteikumus;
  • naida (jebkāda veida) kurināšanu un aicinājumu uz vardarbību vai jebkāda veida diskrimināciju pret kādu sabiedrības grupu;
  • aicinājumus uz likumu pārkāpšanu vai valsts varas vardarbīgu gāšanu;
  • komerciālu saturu (mēstules);
  • diskusijas slepkavību.

Tas tiek darīts, lai veidotu konstruktīvām diskusijām labvēlīgu vidi, kurā ikvienam lasītājam ir patīkami uzturēties un piedalīties. Ievērojot šos dažus vienkāršos noteikumus, droši vari paust viedokli, kas ir pretējs manam vai konkrētajā rakstā paustajam.

Pateicos Tev par manam blogam veltīto laiku!

 

 

P.S. Ja vēlies uzrakstīt vēstuli:

 

P.P.S. Tev ir iespēja sekot šai lapai, lai saņemtu paziņojumus par jauniem rakstiem savā e-pastā. Tā ir iespēja nepalaist garām kādu tieši Tev interesējošu rakstu! ;-)


Uzraksti savu viedokli