Paldies par atbalstu Latvijas jaunās simtgades misijai!

Liels paldies ikvienam no 443 atbalstītājiem, kas pagājušo sestdien 13. Saeimas vēlēšanās balsoja par mani un Jauno Vienotību! Pateicoties jūsu atbalstam, brīvu, demokrātisku, nacionālu un taisnīgu Latvijas Republiku vienotā un stiprā Eiropā 13. Saeimā pārstāvēs 8 Jaunās Vienotības deputāti: Aldis Adamovičs, Arvils Ašeradens, Andrejs Judins, Ojārs Ēriks Kalniņš, Ainars Latkovskis, Inese Lībiņa-Egnere, Jānis Reirs un Edgars Rinkēvičs.

Ar jūsu atbalstu es turpināšu aktīvi strādāt pie tā, lai īstenotu izvirzītās prioritātes. Jau tuvākajā laikā taps šai lapā publicēts Rīcības plāns un jūs varēsiet sekot līdzi manu solījumu izpildei.

Šai kampaņā gūtā pieredze, tai skaitā tiekoties un runājot ar dažādiem cilvēkiem, kā arī vērtējot Saeimas vēlēšanu rezultātus, stiprina pārliecību, ka šogad iesāktā misija Latvijas jaunajai simtgadei ir jāturpina, tādēļ es kandidēšu arī 14. Saeimas vēlēšanās. Gatavojoties kampaņai pēc 4 gadiem, izvērtēšu aizvadīto kampaņu un tajā pieļautās kļūdas, un pilnveidošu misijas programmu, definējot nākotnē veicamos uzdevumus, lai nodrošinātu galveno mērķi:

Brīvas, demokrātiskas, nacionālas un taisnīgas Latvijas Republikas līdzsvarotu un ilgtspējīgu attīstību vienotā un stiprā Eiropā.

Aicinu jūs arī turpmāk atbalstīt šo misiju! Visu informāciju varat atrast šai vietnē.

Spilgtākie iespaidi no 13. Saeimas vēlēšanu kampaņā

Šis ieraksts tika publicēts Dažādi ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.