Rīgas domes vēlēšanas

Esmu mācījies, studējis un strādājis Rīgā kopš 1994. gada. Te es pavadu apmēram pusi savas dzīves. Te dzīvo, mācās un strādā mani radi un draugi. Un Rīga ir manas valsts – Latvijas Republikas – galvaspilsēta.

Tādēļ man rūp Rīgas attīstība. Es redzu, ka pēdējos 8 gadus Nila Ušakova un Andra Amerika vadītā Saskaņas/GKR koalīcija Rīgu attīsta kā Krievijas guberņas pilsētu, un man tas nav pieņemami. Rīga ir Eiropas valsts galvaspilsēta.

Es kandidēju šā gada 3. jūnijā notiekošajās Rīgas domes vēlēšanās, lai pieliktu savu roku Rīgas attīstībai, lai tā kļūtu par pilsētu ar vīziju un ambīcijām.

Manas prioritātes darbam Rīgas domē plašāk aprakstītas šeit, bet īsumā:

  • Lai Rīga būtu Eiropas lielpilsēta ar tam atbilstošu vērtību sistēmu un pārvaldības modeli, kas ir brīvs no korupcijas, izšķērdības un zagšanas.
  • Lai pašvaldībā ir skaidri, loģiski un godīgi noteikumi uzņēmējdarbības uzsākšanai un investoru ienākšanai, lai pašvaldība dara savu darbu un neiejaucas uzņēmējdarbībā.
  • Lai Rīga ir cilvēkiem draudzīga pilsēta arī reālajā dzīvē, ne tikai mēra sociālo tīklu stāstos.
  • Kvalitatīva un pieejama izglītība, sākot no bērnudārza, kas katram jaunajam rīdziniekam nodrošina iespēju pilnvērtīgi attīstīt savus talantus, kļūt par gudru, apzinīgu un atbildīgu pilsoni.
  • u.c.

Es redzu, ka tieši Viļņa Ķirša vadītais Rīdzinieku saraksts, kurā man ir tas gods būt iekļautam ar 55. numuru, un tā piedāvātais 15 punktu plāns ar konkrētiem četru gadu laikā izdarāmiem darbiem palīdzēs tās īstenot.

Aicinu Tevi nākt iepazīties ar kandidātiem, piedāvājumu, uzdot jautājumus, un 3. jūnijā aiziet uz vēlēšanām un atbalstīt Vienotību. Īpaši pateicīgs būšu par plusiņu pie mana vārda.