Iesaisties un atbalsti

Vēlies atbalstīt misiju Latvijas jaunajai simtgadei un palīdzēt īstenot izvirzītos mērķus? Būšu ļoti pateicīgs, ja izmantosi kādu no sekojošām iespējām:

PIESAKIES DARBAM VĒLĒŠANU IECIRKŅA KOMISIJĀ!

Ziedo

Finanses vēlēšanu kampaņai ir kā gaiss ikvienai dzīvai būtnei. Tādēļ es būšu pateicīgs par Tavu ziedojumu manas kampaņas īstenošanai!

Kampaņas izdevumi ietver:

  • kampaņas organizatoriskos izdevumus;
  • Facebook lapā publicēto ziņu izcelšanu, lai tās sasniedz plašāku auditoriju;
  • Facebook lapas reklāmu, lai piesaistītu tai vairāk sekotāju;
  • priekšvēlēšanu bukleta maketu un druku;
  • u.c. (saraksts tiks laika gaitā papildināts un precizēts).

Kampaņas budžeta grafisks kopsavilkums redzams zemāk (1. un 2. att.).

Es pats no saviem personīgajiem līdzekļiem ieguldu 5 EUR ik mēnesi (un pēc iespējas arī papildus) un sedzu daļu kampaņas izdevumu. Pārējo kampaņas izdevumu segšanai nepieciešamo summu vēlos savākt no nelieliem ziedojumiem, lai nodrošinātu vēlētāju dotā mandāta īstenošanai nepieciešamo neatkarību no dažiem lieliem ziedotājiem. Lai arī kādu summu Tu izraudzītu kā atbilstošu ziedojumu, es būšu par to pateicīgs!

Mani Tu pazīsti, es esmu bijis politikā jau kādu laiku, esmu kandidējis jau trijās vēlēšanās (11. Saeimas, 12. Saeimas un 2017. gada pašvaldību vēlēšanās), un ar manu viedokli par dažādiem jautājumiem vari iepazīties šai blogā. Te es stāstu arī par savām politiskajām iniciatīvām, ko vēlos īstenot, un iniciatīvām, ko atbalstu. Aicinu izvērtēt, vai tas atbilst Tavām interesēm.

1.att. Šeit pastāvīgi atjaunināts pārskats par kampaņas ienākumu un izdevumu bilanci pa mēnešiem (pēdējais atjauninājums 10.09.2018.).

2.att. Individuālie ziedojumi.

Rekvizīti ziedojumam:

Politisko partiju apvienība Jaunā VIENOTĪBA Reģ. nr. 40008158358 Konta nr. LV12HABA0551028311385, SWIFT HABALV22

Maksājuma mērķis: Mērķziedojums Krišjāņa Liepiņa individuālajai kampaņai 14. Saeimas vēlēšanām.

Atceries, ka politiskajām organizācijām var ziedot tikai fiziska persona, Latvijas Republikas pilsonis, savā vārdā no saviem legālajiem ienākumiem!

* Pateicība izpaužas kā aktīva darbība atbalstīto prioritāšu īstenošanā, arī uzklausot ierosinājumus, kritiku un padomus. Neuzņemos pretlikumīgu vai ar partijas vērtībām un Ētikas kodeksa principiem nesavienojamu interešu lobēšanu.

Informē citus

Palīdzi šai informācijai sasniegt citus ieinteresētus cilvēkus. Atrodi lapas apakšā virsrakstu “Iesaki draugiem” un izmanto kādu no iespējām dalīties sociālajos tīklos, vai nosūtīt e-pasta vēstulē. Gan tad, ja Tu ziedo manai kampaņai pats, gan tad, ja ne, iesakot šo informāciju savā draugu un paziņu lokā Tu palīdzi sekmīgi īstenot kampaņu.

Sazinies

Ja vēlies palīdzēt ar padomu, ierosinājumu vai kritiku, vai pievienoties manai komandai, atsūti man vēstuli:

Komentē

Pievieno publisku komentāru šai lapai, rakstiem, ierakstiem sociālajos tīklos. Tavs komentārs ir vērtīga atgriezeniskā saite, kas palīdz koriģēt politisko piedāvājumu vai kampaņas virzību un komunikāciju, kā arī tas palīdz piesaistīt citu lasītāju uzmanību.

Pievienojies diskusijām Facebook grupā un izsaki savu viedokli.

Kopā mēs varam veidot savu valsti labāku!