Iesaisties un atbalsti

Vēlies atbalstīt misiju Latvijas jaunajai simtgadei un palīdzēt īstenot izvirzītos mērķus? Būšu ļoti pateicīgs, ja izmantosi kādu no sekojošām iespējām:

Pievienojies kopienai

Es esmu izveidojis diskusijām par Misijas mērķiem un to īstenošanu veltītu Facebook grupu: Misija: Latvijas jaunā simtgade. Pievienojies, ierosini savas idejas, dalies ar noderīgu informāciju, diskutē vai pastāsti par savām prasmēm, kas, Tavuprāt, var noderēt Misijas mērķu un ideju īstenošanā.

Pastāsti citiem

Lai Misijas mērķus un idejas varētu īstenot, informācijai par tiem ir jāsasniedz pēc iespējas vairāk cilvēku. Dalies ar šai vietnē publicētajiem rakstiem un citiem materiāliem sociālajos tīklos vai jebkādā citā veidā.

Ziedo

Misijas mērķu un ideju īstenošanai ir nepieciešams arī finansējums, tādēļ es būšu ļoti pateicīgs par Tavu ziedojumu!

Saziedotie finanšu līdzekļi tiks izmantoti manu individuālo vēlēšanu kampaņu īstenošanai, kā arī citiem Misijas mērķu un ideju īstenošanai nepieciešamiem pasākumiem.

Rekvizīti ziedojumiem:

Saņēmējs: Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA

Reģistrācijas numurs: 40008158358

A/S Swedbank, kods HABALV22

Konta nr. LV12HABA0551028311385

Maksājuma mērķis: Krišjāņa Liepiņa kampaņai

Es pats no saviem personīgajiem līdzekļiem ieguldu 5 EUR ik mēnesi (un pēc iespējas arī papildus) un sedzu daļu kampaņas izdevumu. Pārējo kampaņas izdevumu segšanai nepieciešamo summu vēlos savākt no nelieliem ziedojumiem, lai nodrošinātu vēlētāju dotā mandāta īstenošanai nepieciešamo neatkarību no dažiem lieliem ziedotājiem. Lai arī kādu summu Tu izraudzītu kā atbilstošu ziedojumu, es būšu par to pateicīgs!

Kopā mēs varam veidot savu valsti labāku!

Uzraksti savu viedokli