“Jaunajam Vilnim” nav jāietekmē TV programmas

Pasaulē ir notikumi, kuru dēļ televīzijas maina ierasto pārraižu programmu – olimpiskās spēles, hokeja čempionāts, Dziesmusvētki u.c.

Aizvadītajā nedēļā Jūrmalā notika pasaulē dārgākā popiela – “Jaunais Vilnis”. No vienas puses tā norise Latvijā ir laba, un šī puse ir ekonomika. Šī pasākuma dalībnieki un apmeklētāji Jūrmalas viesnīcās, restorānos un izklaides vietās iztērē ļoti daudz naudas, kas nāk par labu Latvijas ekonomikai. Tā dēļ var paciest satiksmes ierobežojumus, to, ka ziņu portālus pārpludina raksti par “Jauno Vilni”, kā arī citas neērtības, bet tā dēļ nav jāmaina televīziju programmas, jo tas nav tik nozīmīgs notikums, lai atceltu ierastās un skatītāju iemīļotās pārraides.

Ko dara vairums Latvijas televīziju? Varbūt piemin “Jauno Vilni” ziņās*. Bet programma neliecina pat ka vispār šāds pasākums notiek.

Bet ko dara LNT? Atceļ trīs labākos savā programmā esošos seriālus, kas ir vienīgais iemesls, kādēļ es vispār šo kanālu skatos, līdz ar pārējām pārraidēm, ko parasti vakaros rāda, un to vietā divu stundu plašumā atspoguļo šo balagānu! Vai LNT ar to kaut ko ieguva? Diez vai, manuprāt, drīzāk zaudēja, jo tās skatītājiem, īpaši tādiem kā es, kas skatās tikai atsevišķas tās raidītās pārraides, “Jaunais Vilnis” neinteresē un pat Maija Silova nav iemesls to skatīties. Savukārt tie, kam tas interesē, to drīzāk skatās PBK vai citā Krievijas televīzijā.

Šai gadījumā svarīgi ir arī tas, ka “Jaunais Vilnis”, līdzīgi lielākajai daļai Krievijas pasākumu, ir līdzeklis Kremļa interešu īstenošanai. Un, manuprāt, labākais veids, kā novērst šo interešu īstenošanos Latvijā, vienlaikus paņemot ekonomiskos ieguvumus no šāda pasākuma, ir šim pasākumam neveltīt vairāk uzmanības kā rakstus ziņu portālu atbilstošās tematikas sadaļās.

Aicinu Latvijas televīzijas, pirms kāda pasākuma dēļ mainīt programmu, padomāt – vai šis pasākums ir tā vērts? Ko no tā iegūsiet un ko zaudēsiet? Kas stāv aiz šī pasākuma, vai/kāds tam ir politiskais fons?

______

* Es ziņas televīzijā skatos ļoti reti un kopš vēlēšanām neesmu skatījies vispār, tādēļ nezinu, ko kura televīzija ziņās rāda.


Šis ieraksts tika publicēts Arhīvs ar birkām , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

8 atbildes “Jaunajam Vilnim” nav jāietekmē TV programmas

 1. Emiiils saka:

  Nepārdzīvo, savus seriālus noskatīsies citu dienu ;))

 2. emiils saka:

  ir normāli vai būtu normāli ? neuzķēru to domu. :)

  • Ir pasākumi un notikumi, kuru dēļ mainīt programmu ir normāli, jo to atspoguļošana ir svarīgāka par dienišķajiem seriāliem un raidījumiem. Tādi ir olimpiskās spēles, Dziesmusvētki, hokeja čempionāts… “Jaunais Vilnis” nav šāds notikums.

 3. Andris saka:

  Kapēc nav? Es domāju ka jauno vilni skatās lielāks Latvijas pamatiedzīvotāju skaits nekā tos 3 tavus seriālus! Ko tu ierosini? Cenzūru?

 4. veletajiem saka:

  Reblogged this on Vēlētājiem.

Komentāri ir slēgti.