Cik gan grūti var būt noorganizēt Dziesmusvētkus?!

Pagājušosestdien, 11. jūlijā, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta ģenerālmēģinājums tika pārtraukts, jo tā laikā noģība 50 dalībnieku. Tas nav patīkami nevienam, vismazāk pašiem cietušajiem, viņu vecākiem un skolotājiem. Novēlu pēc iespējas ātrāk izveseļoties un turpināt baudīt vasaru un jaunību!

Labā ziņa – šis starpgadījums izgaismoja, ka ikviens latvietis ir spējīgs noorganizēt svētkus 37,4 tūkstošiem dalībnieku un simtiem tūkstošiem skatītāju perfekti, bez nevienas kļūdas un misēkļa. Tā, lai neviens nepārkarst, neizmirkst lietū, nenosalst jūlijam netipiski aukstā vakarā, nenoģībst. Ikviens, izņemot tos, kuri šos svētkus organizēja.

Man pašam ir saistība ar Valsts izglītības satura centru, kas n-to reizi organizē skolēnu dziesmusvētkus, un pats esmu piedalījies atsevišķu šo konkrēto svētku pasākumu rīkošanā. Tādēļ man ir kaut neliels priekšstats par to, cik smags un ilgstošs daudzu cilvēku darbs ir tajos ieguldīts. Un, lasot perfektus svētkus noorganizēt spējīgo ikvienas jomas speciālistu komentārus, brīžiem kļūst nelabi no šo cilvēku acīmredzamās nespējas tiešām noorganizēt kaut vai paša dzimšanas dienas ballīti.

Tādēļ aicinu Tevi – padomā, kā Tu pats justos, dzirdot par savu darbu vērtējumu, kādu Tu dod šiem cilvēkiem? Un vai tiešām esi spējīgs objektīvi izvērtēt šo svētku organizēšanu un dot konstruktīvu kritiku?

Šis ieraksts tika publicēts III.5. Kultūra ar birkām , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 atbilde Cik gan grūti var būt noorganizēt Dziesmusvētkus?!

  1. Paldies, Krišjāni, ļoti precīzi!

Komentāri ir slēgti.